05E9D134-6D21-4738-935A-06212CA0653F_1_201_a

Torsdagens kvalifiseringer

Torsdag skal det avgjøres hvem som tar seg til finalene i Hoppekriteriet for kaldblods samt åpen klasse. Hassel Linda og Tommy Fløysand er foreløpig klare favoritter i sitt kval.

Finntak Norsk Hoppekriterium, 2100 auto. Kl: 17:30

1.Milan (e.Wik Stjernen) – Johan Kringeland Eriksen
2.Eldmarte (e.Horgen Tore) – Tom Erik Solberg
3.Hassel Linda (e.Wik Stjernen) – Tommy Fløysand
4.Pave Sola (e.Smedheim Solan) – Dag-Sveinung Dalen
5.April Faxa (e.Smedheim Solan) – Vidar Hop
6.B.W. Anita (e.Bork Odin) – Jan Roar Mjølnerød 
7.Stas Mai (e.Lome Brage) – Magnar Støtland
8.U.R Fryd (e.Mørtvedt Jerkeld) – Svein Ove Wassberg

Finntak Norsk Hoppekriterium, 2100 auto. Kl: 17:55

1.Monster Merete (e.Monster Monsun) – Olav Mikkelborg
2.Gull Tina (e.Bork Odin) – Åsbjørn Tengsareid
3.Føynland Anna (e.Åsajerven) – Øystein Tjomsland
4.Hopp Karoline (e.Bork Odin) – Ole Johan Østre
5.V.M.K. Diana (e.Moe Odin) – Per Vetle Kals
6.Skaane Tora (.e.Åsajerven) – Geir Flåten
7.Odd Harmonia (e.Voje Faks) – Simen Bjørbæk Jessen
8.Lykkje Tiril (e.Moe Odin) – Magnar Støtland
9.Balle Borka (e.Bork Odin)  – Eirik Høitomt

Finntak Norsk Hoppekriterium, 2100 auto. Kl: 18:20

1.Wessel Odina (e.Wessel Odin) – Vidar Hop
2.Vesle Tora (e.Horgen Tore) – Åsbjørn Tengsareid 
3.Malikfika (e.Tekno Odin) – Øystein Tjomsland
4.Bråtnes Myrra (e.Bork Odin) – Geir Flåten
5.Lodins Luna (e.Smedheim Solan) – Jan Roar Mjølnerød
6.Lykkje Tuva (e.Moe Odin) – Ole Johan Østre
7.Møller Jenta (e.Mørtvedt Jerkeld)  – Svein Ove Wassberg
8.Silke Diamant (e.Bork Odin) – Tom Erik Solberg
9.Pålly Tulla (e.Norheim Svenn) – Gøran Antonsen

Finntak Norsk Travkriterium, 2100 auto. Kl: 18:45

1.Grisle Tore G.L. (e.Horgen Tore) – Vidar Tjomsland
2.Varg Blæsen (e.Bork Odin) – Dag-Sveinung Dalen
3.Frivoll Galilei (e.Galileo) – Åsbjørn Tengsareid 
4.Wolt (e.Moe Odin) – Mats E. Djuse 
5.Magnat (e.Lome Brage) – Adrian Solberg Akselsen
6.Mjølner Røder (e.Horgen Tore) – Jan Roar Mjølnerød
7.Kavaleren (e.Moe Odin) – Kjetil Djøseland
8.Brenne Bas (e.Horgen Tore) – Øystein Tjomsland
9.Tangen Bork (e.Bork Odin) – Tom Erik Solberg 
10.Olaf Frost (e.Smedheim Solan) – Veronika Bugge
11.Månstjernas Viktor (e.Alm Viktor)  – Bjarne Syversen

Finntak Norsk Travkriterium, 2100 auto. Kl: 19:05

1.Oppgårdsdrängen (e.Tekno Odin) – Mats E. Djuse
2.Eld Tekno (e.Tekno Odin) – Magnus A. Djuse
3.B.W. Bille – STRØKET
4.Tangen Svenn (e.Norheim Svenn) – Øystein Tjomsland
5.Grude Elling (e.Moe Odin) – Kjetil Djøseland
6.Faks Odin (e.Bork Odin) – Monika Fremstad
7.Langlands Gnisten (e.Åsajerven) – Vidar Tjomsland
8.Galant (e.Galileo) – Geir Flåten
9.Prinsen (e.Moe Odin) – Ole Johan Østre
10.Finseth Faksen (e.Norheim Faksen) – Per Oleg Midtfjeld

Finntak Norsk Travkriterium, 2100 auto. Kl: 19:25

1.Nelson August (e.Moe Odin) – Tom Erik Solberg
2.Kringelandnehemja (e.Moe Odin) – Johan Kringeland Eriksen
3.Mjølner Rønner (e.Horgen Tore) – Jan Roar Mjølnerød
4.Balder Odin (e.Moe Odin) – Svein Ove Wassberg
5.Brenne Brage (e.Lome Brage) – Vidar Tjomsland
6.Olav (e.Moe Odin) – Ole Johan Østre
7.Nelson Anton (e.Fjord Jerven) – Øystein Tjomsland
8.Lille Link (e.Åsajerven) – Åsbjørn Tengsareid
9.Fagerås Kongen (e.Tekno Odin) – Magnus Teien Gundersen
10.Vessle Tor (e.Moe Odin) – Mats E. Djuse

Moe Odin 13

Bork Odin 9

Horgen Tore 6

Smedheim Solan 4
Tekno Odin 4
Åsajerven 4

Lome Brage 3


Galileo 2
Mørtvedt Jerkeld 2
Norheim Svenn 2
Wik Stjernen 2

Fjord Jerven
Monster Monsun
Norheim Faksen
Voje Faks
Wessel Odin

Foto: Trav24.no