Løp Momarken 220610

Topp-100 trenere i V75-sirkuset

Her finner dere de 100 trenerne som har kjørt inn mest penger i V75-sirkuset frem til og med 10.august. Ingen overraskelsen i toppen.

Pl:Navn:Starter:1.2.3.Premier:Innkjørt
1.Frode Hamre112161817282841000
2.Trond Anderssen9261312301341000
3.Øystein Tjomsland571275131037000
4.Geir V. Gundersen3424510605000
5.Lars O. Romtveit226013529000
6.Marius Høitomt2843210500000
7.Anders L. Wolden414368433000
8.Kjetil Djøseland235233397000
9.Kim Pedersen171441392000
10.Jerry Riordan32100375000
11.Per O. Midtfjeld123104337000
12.Henry Rorgemoen42001322000
13.Simen B. Jessen193029276000
14.Rune Flaskerud64100275000
15.Ove K. Karlsen72210260000
16.Paul Hagoort51200250000
17.Pål Buer162236243000
18.Erik Killingmo164105233000
19.Kjetil Helgestad241227219000
20.Alexander Heisholt152134216000
21.Jomar Blekkan171125204000
22.Ola Samuelsson21000200000
23.Bjørn Goop70222198000
24.Jan R. Gaustad141146191000
25.Elise K. Holt112202190000
26.Sigbjørn Kolnes222113181000
27.Jan-Eirik Bergesen51111170000
28.Bjørn Steinseth92203166000
29.Geir Mikkelsen122115164000
30.Morten A. Pedersen53101163000
31.Erlend Rennesvik112121157000
32.Heidi Moen161116146000
33.Jan Ove Austad42000140000
34.Stian Eilefsen61103134000
35.Jenny Thygesen62102134000
36.Jens K. Brenne122112131000
37.Tor Ørjan Johansen20200125000
38.Geir Khile61014125000
39.Lage Rosten71202124000
40.Bernt Øksnevad112200120000
41.Gøran Antonsen161006120000
42.Morten Haugland92013120000
43.Berit Garstad81201119000
44.Charlotte K. Nærland71121118000
45.Ulf A. Aasletten52101115000
46.Olav Knutsen61013113000
47.Kai Johansen71113112000
48.Olav Mikkelborg171221112000
49.Lene G. Wiik41010112000
50.Victor Karlsson51011112000
51.Jan K. Øverdal82003103000
52.Ole Johan Østre111112199000
53.Mari F. Frøhaug4101296000
54.Malene Berdalen3200192000
55.Benedicte Bjørnstad4110283000
56.John Mogset7021082500
57.Bjørn Gustavsen3110181000
58.Rune Wiig7120080000
59.Per Gotling10102178000
60.Jan K. Waaler2011077500
61.Per-E. Gravdal3111077000
62.Vidar Rugsveen5100376000
63.Andre H. Stensen4110075000
64.Øistein Eriksen4010075000
65.Arnstein S. Mo2101065000
66.Merete Viksås14010564000
67.Per Johansen3110060000
68.Torbjørn Smedsrud6021160000
69.Harald A. Leknes1100060000
70.Ingolf Herbjørnrød2100060000
71.Ann-K. Rostad3110060000
72.Bjørn Nyhus3100060000
73.Per M. Hvattum3011059500
74.Åsbjørn Tengsareid13001757000
75.Kåre Refsland8101055000
76.Hans P. Arnesen3001254000
77.Erland Holm3020154000
78.Jostein Ness4100254000
79.Tor Olaf Halle14010452000
80.Tone Flatland1100050000
81.Lars G. Torp4100050000
82.Nina Dahl1100050000
83.Steinar Hammersborg5010250000
84.Lars Tore Hauge3100050000
85.Elin Anita Aasland1100050000
86.Anne Dahlshaug5020050000
87.Stig Rønne2100050000
88.Kjetil Wassberg6011148000
89.Trond M. Høiås6010448000
90.Lars M. Søvik14100248000
91.Kjell Løvdal5100146000
92.Bjørn Larsen5011245000
93.Tor I. Hagen6010444000
94.Andreas Kalberg6001343000
95.Truls Desserud5002142000
96.Thomas Mjøen5010241000
97.Geir Stangeland4011241000
98.Noralf P. Brækken4000140000
99.Bo Westergaard5100040000
100.Jarle R. Gustavsen1100040000