269F4366-41A6-4052-A509-CA4195732369

Startliste V75 Forus, lørdag 3.okt

Jon Snow (bilde) strakk ikke helt til i kval til Kriteriet men hjemme på Forus har hesten vært mer enn god nok. Lørdag starter Orlando Vici-sønnen fra spor én over sprintdistanse i V75-2.

Startliste – Forus Travbane – 03.10.2020

DNTs UNGHESTSERIE
For 3-årige norskfødte høyest 50.000 kr.
, som er innmeldingsberettiget til minst et av klasseløpene; Kriteriet og/eller Derby.
2040 m. Autostart.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
DNTs seiersdekken samt gavepremie til eier, trener og oppasser.
Varmblods      AutoV5-1     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Quick LunchKenneth Handeland32.0001.17,2v
20402Riva O.Thomas Sverre Karlsen47.0001.16,6v1.15,2a
20403Jackpot B.R.Tom Erik Solberg16.5001.17,6v1.16,2a
20404Holly VicyDag-Sveinung Dalen7.0001.18,6v1.21,1a
20405KræsjMagnus Teien Gundersen47.0001.14,7a
20406Vicky Lou B.S.Ove Wassberg7.0001.20,5v
20407Falcon EyeEirik Høitomt41.0001.15,4v1.15,0a
20408LookslikeabankÅsbjørn Tengsareid6.0001.17,5v
20409Maksi KingPål Buer22.0001.18,6v
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr., 40 m. ved 12.001 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Kaldblods      VolteV5-2     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Vest BrisSvein Ove Wassberg0
20402LyraÅsbjørn Tengsareid2.0001.38,3v
20403Høy OdinTom Erga0
20404Søndre GlimtBjørn Steine0
20605Skeie AlmaOle Gaute Gudmestad6.0001.33,1v
20606Dag LyanaPål Buer9.5001.35,7v
20607Tysvær SaraTord R. Salte6.0001.36,2v
20608Alvin Ø.K.Tor Ove Skjæveland4.0001.34,8v
20609ÅsspikTormod Gudmestad3.5001.39,5v
206010Madla SeiraDag-Sveinung Dalen10.0001.35,1v
208011Kolli Yx OdinGeir Gudmestad17.5001.33,3v
208012Karmøy PrinsenAtle Erga18.0001.33,4v
208013Lykkje TirilMagnar Støtland14.0001.33,5v1.32,7a
208014FlytanTorstein Gudmestad15.5001.33,2v
KALDBLODSCUPEN
For 3-15-årige høyest 900.000 kr.
1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 475.001 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
Finale på Bjerke, lørdag 19. desember. Distanse 2100 m autostart. Følg poengstillingen i meeting 2 på www.travsport.no
Kaldblods      VolteV5-3     V75-1     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
16001Ask VikingGeir Gudmestad366.1691.25,8v1.25,5a
16002ModinTom Erga379.0771.25,7v1.26,2a
16003Vestpol KongenRune Røyrås417.5001.24,5v1.23,3a
16004S.G. Jerv BlesaÅsbjørn Tengsareid395.7771.24,6v1.27,1a
16005V.G. PrinsenSvein Ove Wassberg371.0001.24,6v1.26,2a
16006Verdals TordenJørn Bjaanes301.0001.25,9v1.26,1a
16007GodtepåsenRune Wiig436.0001.25,1v1.24,0a
16208RøsterThomas Sverre Karlsen848.7501.23,7v1.22,5a
16209Kap TillyLars Anvar Kolle791.0001.23,8v1.23,3a
162010Solberg JelaTormod Gudmestad706.0001.24,1v1.24,7a
162011Professor Ø.K.Kjetil Djøseland837.1401.24,2v1.23,1a
162012Langlands OdinVidar Tjomsland704.5071.23,3v1.24,1a
162013Valle TirilDag-Sveinung Dalen755.0001.23,7v1.23,6a
For 3-13-årige høyest 150.000 kr. Også for 3-13-årige hopper høyest 200.000 kr. Også for 3-13-årige høyest 200.000 kr med høyest 300 poeng.
1600 m. Autostart.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
Varmblods      AutoV5-4     V75-2     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
16001Jon SnowPål Buer87.0001.18,5v1.14,2a
16002Jugghar BokoTom Erga59.9541.17,2v1.15,3a
16003Iron Transs R.Rune Wiig140.3271.15,8v1.14,4a
16004KissmymusclesSvein Ove Wassberg126.5001.15,7v1.13,9a
16005Linda NibsDag-Sveinung Dalen137.5001.16,9v1.14,5a
16006Escape A PEirik Høitomt141.4871.18,6v1.14,6a
16007Piece Of CandyBjørn Steine162.5001.15,7v1.14,7a
16008Youandi SaltTord R. Salte119.5001.17,3v1.14,5a
16009Dynamic DancerÅsbjørn Tengsareid140.7401.16,3v1.13,8a
160010Jeffrey B.R.Tom Erik Solberg70.1781.16,4v1.16,3a
160011Grand YankeeØyvind Hegdal87.5001.16,6v1.14,1a
160012CanaliFrode Hamre125.2311.12,0a
For 3-15-årige høyest 350.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.001 kr., 40 m. ved 215.001 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
Kaldblods      VolteV5-5     V75-3     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Glans TiderLars Anvar Kolle127.0001.28,1v1.28,5a
20402HardhausPål Buer123.0001.29,1v
20403Grude EllingKjetil Djøseland93.0001.28,6v1.27,1a
20404G. SolaOle Gaute Gudmestad129.0001.28,2v1.28,2a
20605Tåga PrinsenGeir Gudmestad186.5001.27,5v1.28,8a
20606Tako Ø.K.Tom Erik Solberg192.5001.26,1v1.26,1a
20607Holen StormÅsbjørn Tengsareid215.0001.24,8v1.28,1a
20608HimalayaElli Ommundsen198.5001.26,6v1.28,7a
20809FlytinTorstein Gudmestad242.5001.26,5v1.27,8a
208010Stjerne KosDag-Sveinung Dalen257.5001.26,5v1.27,3a
208011Sambo Ø.K.Bernt Øksnevad304.0001.26,1v1.26,8a
208012Tangen FrikkGeir Mikkelsen343.0001.25,5v1.26,2a
208013Tom OdinOve Wassberg321.2001.26,4v1.25,9a
208014Høvåg AskJørn Bjaanes327.0001.26,5v1.26,5a
208015Etne SprettenVidar Tjomsland251.0001.24,3v1.28,6a
BRONSEDIVISJONEN – SPORTRAPP / GRUNNLAG
For 3-13-årige norskfødte 150.001 – 400.000 kr.
2040 m. Autostart.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Finale på Bjerke, lørdag 19. desember. Distanse 2100 m autostart. Følg poengstillingen i meeting 2 på www.travsport.no
Varmblods      AutoV4-1     V75-4     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401New YankeeÅsbjørn Tengsareid175.8401.15,4v1.12,5a
20402Anders U.S.Pål Buer186.5001.15,6v1.14,1a
20403Welcome MalcolmEirik Høitomt205.1581.16,8v1.12,0a
20404WelcomeEvy Anita Nordbustad241.0001.15,5v1.13,2a
20405Gonzales B.R.Frode Hamre277.2551.15,4v1.14,1a
20406Barbarian DivisionDag-Sveinung Dalen286.5241.17,5v1.14,0a
20407Norse IdealØyvind Hegdal322.9911.15,5v1.12,8a
20408Orlando G.M.Lars Anvar Kolle326.5001.14,7v1.13,6a
20409Thai M. ShareTom Erga296.5001.15,4v1.13,4a
204010FailernMagnus Teien Gundersen311.3061.14,4a
204011L.A.’s Magic MomentSvein Ove Wassberg349.2601.16,2v1.11,8a
204012H.M. Lovely ComersTom Erik Solberg364.6591.13,0a
For 3-13-årige høyest 500.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 195.001 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Varmblods      VolteV4-2     V75-5     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401WatchdogDag-Sveinung Dalen180.5871.15,6v1.14,4a
20402Muito ObrigadaOle Gaute Gudmestad179.0001.15,5v1.15,0a
20403Maksi MusclesJørn Bjaanes152.0001.15,6v1.15,1a
20404Charlie SkovsendeGeir Mikkelsen129.6171.15,8v1.14,7a
20405MyamazingdreamEirik Høitomt178.0001.16,2v1.14,3a
20606Jag PhotoRune Wiig395.5001.15,5v1.12,8a
20607Uendy Z.S.Tom Erga474.5481.14,8v1.11,3a
20608Cliff HydrupAtle Erga260.7501.15,3v1.14,0a
20609Mr. MalandoLars Anvar Kolle414.0001.15,4v1.14,3a
L.H. WIDDINGS ÆRESLØP
For 3-15-årige høyest 1.800.000 kr.
2040 m. Autostart.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Kaldblods      AutoV4-3     V75-6     DD-1     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Moe TjalveMagnus Teien Gundersen1.034.9541.23,8v1.23,3a
20402Brenne BankerÅsbjørn Tengsareid1.045.0571.23,4v1.22,0a
20403Super GulletTom Erik Solberg1.136.3641.21,9v1.22,4a
20404NylandJørn Bjaanes1.272.0001.23,2v1.20,5a
20405Søndre JerkeldPål Buer1.462.2831.22,7v1.19,6a
20406Valle MattisGeir Vegard Gundersen1.544.8811.21,4v1.19,6a
20407G. JerkenOle Gaute Gudmestad1.571.7601.22,6v1.20,2a
20408Vertigo PrinsSvein Ove Wassberg1.789.7721.22,7v1.22,2a
GUNNAR OPSAHLS ÆRESLØP – SØLVDIVISJONEN
– (Kval 7 av 8)
For 3-13-årige 200.000 – 900.000 kr. Også for 3-7-årige norskfødte hopper minst 200.000 kr. Også for 3-7-årige norskregistrerte hopper minst 200.000 kr.
2040 m. Autostart.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Finale på Bjerke, lørdag 19. desember. Distanse 2100 m autostart. Følg poengstillingen i meeting 2 på www.travsport.no
Varmblods      AutoV4-4     V75-7     DD-2     
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Red Shankly R.S.Geir Mikkelsen684.0001.13,6v1.13,1a
20402Royal BabyTom Erik Solberg933.7081.12,7v1.12,1a
20403Allaway G.T.Erlend Rennesvik854.6881.15,6v1.11,2a
20404Gogo HallFrode Hamre847.5291.14,9v1.11,9a
20405Revenue LavecLars Anvar Kolle766.1941.14,3v1.11,7a
20406Falcon DragonÅsbjørn Tengsareid784.6001.14,7v1.12,9a
20407Something FishyEirik Høitomt827.9111.14,5v1.11,8a
20408Outstanding O.Øyvind Hegdal711.9741.13,9v1.12,6a
20409I Am The TigerRune Wiig836.0001.15,0v1.12,2a
204010Jailhouse BankerSvein Ove Wassberg657.7501.13,9v1.12,5a
Mønstringsløp
2-årige.
2040 m. Voltestart.
ALLE      Volte
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Hage RavnOddvar Mæland0
20402Lykkje PaulaPål Buer0
20403Ros AledaSvein Ove Wassberg0
20404Grude MartinKjetil Djøseland0
20405NoriaØyvind Hegdal0
20606Fjord FaksenOve Mæland0
20607Erga VinniTom Erga0
20608Erga ElegantAtle Erga0
Prøveløp
Alle.
2040 m. Voltestart.
ALLE      Volte
Dist.NrHestens navnKuskInntjentVoltAuto
20401Lucky Black PearlEspen Stokka293.0001.16,0v1.13,3a
20402J.P.’s DreamØyvind Hegdal68.0001.17,8v1.17,5a
20603Myrviks PjokkenLine Topdal Sæland24.5911.33,1v
20604Verdals LilliThomas Sverre Karlsen0
20605Skeie SamRune Wiig0

Foto: Trav24.no