6519724C-3801-4574-AD0C-5DF09A8A8AFA_1_201_a

Startliste V75 Färjestad, lørdag 19.sept

Førstkommende lørdag er det igjen felles V75 med våre svenske venner. Denne gang Unionstrav på Färjestad. Det betyr mange norske og kanonfine løp. Odd Herakles (bilde) i ny regi, nå under Josefine Eilertsens lederskap og med 300.000 sek i førstepremie.

Truls Desseruds stjerne Gigant Invalley satte en rekke veldig merriterte konkurrenter sjakk matt i Sverige sist. Nå prøver han igjen i Uno Sweeds Minneslopp med 150.000 sek i førstepremie.

Lopp 1. V4-1. Auto. 2140:

1.Tobacco – Kanstad M
2.Bonnies Celebrity – Larsen H
3.Under the Counter – Leo E
4.Banker Go’s* – Kvasnes K
5.Kung Edward – Carre J
6.Ulisse Kronos* – Ivehag J
7.Even’s First Boy – Pettersson E
8.Schatzi Fayline – Bengtsson T
9.Star Advisor Joli – Ekholm A

Lopp 2. V4-2. Volt. 2140:

1.Fly K.Bridge – Andersson M J
2.Onceinatime – Dalborg T
3.Parfym Alo – Ohlsson U
4.Lady Gaagaa Avenue – Jakobsson M
5.Eye for Showtime – Svanberg O
6.Honey’s Miracle – Persson S
7.Favourite Picture – Andersson O J
8.Milla Maxim* – Aarum D
2160:
9.Keystone Bullseye – Goop B
10.O.M.Eccostepp – Blom N
11.Kristine Lilly – Ådefors P
12.Portnahaven – Kihlström Ö
13.Iris di Quattro – Widell K
14.Listas Terminator – Skoglund R N
15.Global Broadcast – Djuse M A

Lopp 3. V4-3 LD-1. Auto. 2140:

1 Emerick* – Ohlsson U
2 Kefas – Skoglund R N
3 Global Wonderland – Jakobsson M
4 Donato Gilbak* – Antonsen G
5 Enjoy’s Top Gun – Adielsson E
6 Indus Dragon* – Goop B
7 Diesolo de la Lune* – Tengsareid Å
8 Knightgi – Ivarsson M
9 Terri Hörsta – Kihlström Ö
10 Frick* – Östre O J
11 Livi Money Maker – Nilsson P
12 Bandido Gar – Kontio J
13 Andover Hudson – Rudqvist H

Lopp 4. V4-4 LD-2. Auto. 2140:

1 Caipirinha Razz – Rosleff V
2 Benzema – Andersson A
3 Metoria – Leo E
4 L.A.’s MagicMoment* – Djuse M A
5 Dream Cash – Lilius M
6 Issiah – Elias M
7 Mahjong – Pieters D
8 Mellby Empire – Niklasson M
9 Åsens Aragon – Linryd M
10 Vikens Brummer – Djuse M E
11 Bombibitt S.I.R. – Nilsson P
12 Prima Kaiser – Johansson G

Lopp 5. V75-1. Volt. 3140:

1 Gazza B.R. – Goop B
2 Global Viscount – Jepson C J
3 Amiral – Kihlström Ö
4 Mr Rapide – Andersson M J
5 Harmke Schermer* – Östre O J
6 Madronjo – Jussila K P
3160:
7 Wir Ideal – Kontio J
8 Zizou – Halme H
9 Mr Deauville – Djuse M A
10 Stand by Ken – Untersteiner J
11 Tony Afrika – Kolgjini A
12 Jareth Boko – Widell K
13 M.T.Knight Rider – Frick K 
3180:
14 Monfalcone – Ohlsson U
15 Global Unspoked – Adielsson E

Lopp 6. V75-2. Auto. 1640:

1 Abrakadabra* – Tengsareid Å
2 Mistelns Napoleon – Adielsson E
3 Helios di Quattro – Kihlström Ö
4 Easy Cash – Skoglund R N
5 Dark Roadster – Andersson O J
6 Vitro Diablo* – Killingmo E
7 Lovemore* – Ohlsson U
8 Victory’s Club – Frick K
9 Souvenir d’Inverne – Elias M
10 Fredric Palema – Andersson M J
11 Kick the Dust Ås – Untersteiner J
12 Astronascente Zac – Goop B

Lopp 7. V75-3 V5-1. Auto. 2140:

1 Björs Frej – Ohlsson U
2 Roli Eld* – Goop B
3 Åsrud Vilja* – Kihlström Ö
4 Odd Herakles* – Solberg T E
5 Emil Mollyn* – Östre O J
6 Troll Solen* – Gundersen M T
7 Eldvin – Skoglund R N
8 Titan Tabac – Andersson O J
9 Valle Mattis* – Gundersen G V
10 Bellfaks – Djuse M E

Lopp 8. V75-4 V5-2. Volt 2640

1.Valle E.W. – Andersson O J
2.Iggy Boko – Ohlsson U
3.Flacco – Leo E
4.Chris K. – Tvedt H R
5.Ornello – Elias M
6.Rutger B.L. – Jepson C J
7.Equal to None – Goop B
8.Golden Boy Sisu – Adielsson E
9.Marres Diva – Jussila K P
10.Draco – Kontio J
11.Lightbay – Untersteiner J
12.Jaxon V.S. – Eklundh A

Lopp 9. V75-5 V5-3. Auto. 2140:

1 Gigant Invalley* – Austevoll G
2 Global Welcome – Adielsson E
3 West Wing – A Gyllenberg P
4 Snowstorm Hanover – Kontio J
5 Who’s Who – Kihlström Ö
6 Forfantone Am – Jansson T
7 Voltaire Gifont* – Goop B
8 Cyber Lane – Untersteiner J
9 Heavy Sound – Haugstad K
10 Chianti – Jepson C J
11 Giveitgasandgo – Persson S
12 Deep Sea Dream* – Solberg T E

Lopp 10. V75-6 V5-4 V3-1 DD-1. Auto.

1640:

1 Urban Kronos – Eriksson K
2 Empire Garbo – Adielsson E
3 Always On Time* – Solberg T E
4 Chapuy – Lindblom Å
5 Giant Shadow – Goop B
6 Rushmore Face – Kolgjini A
7 Reigning Moni – Kihlström Ö
8 Niky Flax – Untersteiner J
9 Highspirit – Andersen T
10 My Dream Art – Andersson O J
11 Only One Winner – Jepson C J
12 Night Brodde – Elias M

Lopp 11. V75-7 V5-5 V3-2 DD-2. Auto.

2640:

1 Massive Speed* – Hop V
2 Farlander Am – Svensson J
3 Allaway G.T.* – Rennesvik E
4 Hands Down D.E.* – Pedersen M
5 Goldstile* – Solberg T E
6 Look Håleryd – Adielsson E
7 Neelix – Kolgjini A
8 Enzo Am – Nilsson P
9 Bag’s Simoni – Halme H
10 Sandsjöns Enzo – Untersteiner J
11 Bear Hope – Goop B
12 L’amour Bonanza* – Weberg S O

Lopp 12. V3-3. Volt. 2140:

1 Skeie Lotta – Goop B
2 G.G.Anna* – Solberg T E
3 Tuxi Temi* – Hop V
4 Jeksa* – Tengsareid Å
5 Järvsö Majlis – Djuse M E
6 Klack Alva – Wilhelmsson R
7 Stommens Berta – Linderoth M Å
2200:
8 Dale Anne* – Midtfjeld P O

Foto: Trav24.no