Hands Down_Morten A Pedersen_Bjerke 14062020

Nøkkeltall V75

Her kommer noen nøkkeltall rundt kuskestatistikkene for V75.

  • Det er seks kusker som har et snitt på over 10 i vinnerodds på sine vinnere. Arve Sjoner høyest med 33.1. Åsbjørn Tengsareid helt i særklasse med 16 vinnere og fortsatt 11.9 i snitt.
  • Bjørn Goop har med sine 58.000 kroner det høyeste snittet innkjørt pr. start.
  • Tom Erik Solberg både kjørt inn mest penger og vinner flest V75-løp.
  • Morten A. Pedersen (bilde) vinner oftest. Hans vinnerprosent er på imponerende 50 på hans seks lørdagsoppsitt så langt i år.
  • Det er femten kusker som har kjørt inn mer enn 1 million kroner i V75 så langt i 2020.
NrFornavn KuskEtternavn KuskStarter1.2.3.InnkjørtSeiers-prosentSnitt V.oddsSnitt innkjørt pr.start
1Tom ErikSolberg120238135.294.00019.175.044.116
2ÅsbjørnTengsareid1521917162.377.00012.511.915.638
3EirikHøitomt1611615142.281.0009.949.314.167
4FrodeHamre881513162.109.50017.053.623.971
5Dag-SveinungDalen163122161.598.5007.365.39.806
6ØysteinTjomsland5712653.155.00021.052.755.350
7Magnus TeienGundersen1001111143.355.500114.133.555
8KristianMalmin911014111.832.00010.996.120.131
9Svein OveWassberg8510751.880.50011.764.022.123
10Per OlegMidtfjeld618251.662.50013.119.527.254
11Lars AnvarKolle9077122.862.5007.785.531.805
12Ole JohanØstre57656822.00010.533.814.421
13ErlendRennesvik705951.482.5007.144.621.178
14VidarHop1065891.994.5004.726.518.816
15GunnarAustevoll6755101.181.0007.466.417.626
16KjetilDjøseland33544551.50015.156816.712
17Hans Chr.Holm48453568.0008.335.711.833
18GeirMikkelsen44443456.0009.096.810.363
19PålBuer46437572.0008.74.112.434
20RuneWiig35422304.00011.439.08.685
21Adrian SolbergAkselsen41341502.5007.323.112.256
22BjørnSteinseth13321215.00023.083.316.538
23BjørnSteine36313258.0008.338.67.166
24ØyvindHegdal19313219.00015.797.211.526
25Herman R.Tvedt24312267.00012.53.211.125
26Morten A.Pedersen6310171.000507.128.500
27Simen BjørbækJessen20303288.0001513.814.400
28OlavMikkelborg41243529.5004.883.212.914
29VidarTjomsland17243370.00011.764.721.764
30AnetteFrønes14232261.00014.2913.818.642
31JomarBlekkan33221641.0006.067.119.424
32Per IvarBendiksen6211137.00033.337.922.833
33ArveSjoner15210147.00013.3333.19.800
34Geir VegardGundersen441621.393.0002.273.731.659
35Andre H.Stensen21130133.0004.7615.06.333
36BjørnGoop6121348.00016.672.558.000
37Jan RuneGaustad20115213.000517.810.650
38GøranAntonsen15112187.0006.673.012.466
39Ole GauteGudmestad11112147.0009.095.313.363
40BerntØksnevad811185.00012.52.010.625
Tallene er oppdatert pr. 2.november

Foto: Trav24.no