Dag Sveinung Dalen_Aksel Rosen_Kjendisløp_Bjerke 08092019

Det blir et rotterace

Når vi tar fatt på uke 33 av året så er det Dag-Sveinung Dalen som topper landsstatistikken for trenere/cathdrivere. Han har tre seire tilgode på Åsbjørn Tengsareid som igjen bare har en «pinne» mer enn kollega Eirik Høitomt.

Alex Rosén har mest fokus på publikum, står med null seire og er heldigvis ikke inne på noen liste.

Landsstatistikk – 09.08.2020

BanetilhørighetStarter1.pl2.pl3.plØvrigeTot 1.plPremier
Dalen Dag-SveinungDrammen Travbane8509390872169713907750
Tengsareid ÅsbjørnJarlsberg Travbane67090876120027064348000
Høitomt EirikJarlsberg Travbane72289797823850784205500
Hamre FrodeJarlsberg Travbane2197136264421432837500
Hop VidarJarlsberg Travbane47953405714742462366500
Wassberg Svein OveBergen Travpark2974836358917982041000
Malmin KristianDrammen Travbane3043946349010542439500
Solberg Tom ErikKlosterskogen Travbane2773730356722162421000
Kolle Lars AnvarJarlsberg Travbane42535344913234011875500
Mikkelborg OlavBjerke Travbane2153028135126591037500

Landsstatistikk – 09.08.2020

BanetilhørighetStarter1.pl2.pl3.plØvrigeTot 1.plPremier
Gundersen Magnus TeienBjerke Travbane264372630685251943000
Steine BjørnBjerke Travbane2052919186677959250
Akselsen Adrian SolbergJarlsberg Travbane218271416672321062500
Kjenner Ole-ChristianMomarken Travbane9411101132152412000
Tjomsland VidarSørlandets Travpark58108510209394000
Bjørnbeth RagnhildLeangen Travbane8157526166220500
Kolle Lars FredrikJarlsberg Travbane48562966211500
Storetvedt ElisabethBergen Travpark494621953160500
Hansen JoakimJarlsberg Travbane644452138189000
Kals Per VetleSørlandets Travpark553642345184000

Landsstatistikk – 09.08.2020

BanetilhørighetStarter1.pl2.pl3.plØvrigeTot 1.plPremier
Pettersen StianHarstad Travpark56125917154366000
Lagesen TinaHarstad Travpark5191151080251000
Øksnevad BerntForus Travbane429149166211000
Ringberg Mats GunnarHarstad Travpark5077118156314000
Mjøen ThomasLeangen Travbane79615927403378000
Jakobsen SigmundHarstad Travpark5461161738252500
Kristiansen EdvardLeangen Travbane49662181266196000
Bjaanes JørnForus Travbane686461886204500
Bendiksen Per IvarBjerke Travbane22611316196000
Frønes AnetteKlosterskogen Travbane625741586330000

Landsstatistikk – 09.08.2020

BanetilhørighetStarter1.pl2.pl3.plØvrigeTot 1.plPremier
Kolle HeleneJarlsberg Travbane231031586214000
Robertsen AmandaBjerke Travbane3173312157200500
Løvvold Siv EmilieBjerke Travbane236046309137500
Kvasnes KristineBiri Travbane325649522174500
Finsand MartineSørlandets Travpark1431335974000
Bye HenrietteBjerke Travbane1330054759000
Olsson Sophia JacobsenSVERIGE430012051000
Ødegård AmalieJarlsberg Travbane2625424133500
Lamvik IngaLeangen Travbane1020211042000
Morken Caroline L.B.Bergen Travpark720034238000