3F0866F9-C463-4156-974C-B0E9DF7B0A6C_1_201_a

Kval til Svensk Derby

Oracle Tile (bilde) og Elmo Ice er norske bidrag når det kjøres kvalifiseringer til Derby og Hoppederby på Jägersro i morgen tirsdag. Easy Cash er norskeid men i svensk trening.

1.løp: Utslagningslopp Derbystoet heat 1, 2140 auto. kl:18:00

1.Grande Diva Sisu (e.Ready Cash) – Per Nordstrøm
2.Residual Thrust (e.Scarlet Knight) – Erik Adielsson
3.Sunettan Palema (e.Muscle Massive) – Håkan B. Johansson
4.Orlando (e.Classic Photo) – Ulf Ohlsson
5.Omega Superstar (e.Zola Boko) – Per Lennartsson
6.Isa (e.Super Photo Kosmos) – Ørjan Kihlstrøm
7.Mad Princess (e.Nu Pagadi) – Peter Untersteiner
8.Global Anarchy (e.S.Js Caviar) – Joakim Løvgren
9.Love No Pain (e.Love You) – Rikard N. Skoglund
10.Global at Work (e.Yield Boko) – Jørgen Westholm
11.Alexi Quick (e.Up And Quick) – Bjørn Goop

2 løp: Utslagningslopp Derbystoet heat 2, 2140 auto. kl:18:21

1.Klara Zonett (e.Maharajah) – Rikard N. Skoglund
2.Galant Sisu (e.Muscle Hill) – Bjørn Goop
3.Boxer Shrimp (e.Yankee Glide) – Per Lennartsson
4.Gina Mearas (e.Cantab Hall) – Johan Untersteiner
5.Groupie Doll (e.Bold Eagle) – Jørgen Westholm
6.Award Kronos (e.Father Patrick) – Ørjan Kihlstrøm
7.Visual Condition (e.Scarlet Knight) – Jorma Kontio
8.Mellby Hawaii (e.Going Kronos) – Carl Johan Jepson
9.Livi Othella H.M. (e.S.Js Caviar) – Peter Untersteiner
10.Fuel Burn (e.Scarlet Knight) – Ulf Ohlsson
11.Valuta E.W. (e.Chocolatier) – Erik Adielsson

3.løp: Utslagningslopp Derbystoet heat 3, 2140 auto. kl:18:42

1.Zolly (e.Zola Boko) – Mattias Djuse
2.M.T.Odakota (e.Muscle Mass) – Lutfi Kolgjini
3.Alaska Kronos (e.Trixton) – Ørjan Kihlstrøm
4.Dikt Drew (e.Fast Photo) – Magnus A. Djuse
5.Darling Godiva (e.Yarrah Boko) – Christoffer Eriksson
6.Betting Ace (e.Trixton) – Per Lennartsson
7.Iceland Radio (e.Iceland) – Carl Johan Jepson
8.Tonique (e.Love You) – Åke Lindblom
9.Svecak Palema (e.Up And Quick) – Erik Adielsson
10.Digital Download (e.Super Photo Kosmos) – Ulf Eriksson
11.Mellby Happy (e.Muscle Hill) – Bjørn Goop
12.Ghostintheshell (e.From Above) – Rikard N. Skoglund

4.løp: Utslagningslopp Derbystoet heat 4, 2140 auto. kl:19:03

1.Dior Ima (e.Chocolatier) – Magnus A. Djuse
2.Sideslip (e.Scarlet Knight) – Ulf Ohlsson
3.Waiting Hill Hall (e.Muscle Hill) – Steen Juul
4.Body Contact (e.Scarlet Knight) – Ørjan Kihlstrøm
5.Jobie Storm (e.Jobie Tempbest) – Tony Wallin
6.Mellby Harissa (e.Maharajah) – Per Lennartsson
7.Laleh Pellini (e.Trixton) – Bjørn Goop
8.Enge Astarte (e.Formula One) – Peter Ingves
9.Schweppes (e.Muscle Hill) – Erik Adielsson
10.Bling Bling (e.Going Kronos) – Ulf Eriksson
11.American Hill (e.Muscle Hill) – Conrad Lugauer
12.Use Face (e.Joke Face) – Adrian Kolgjini

8.løp: Utslagningslopp Derbystoet heat 5, 2140 auto. kl.20:37

1.Marble Arch (e.From Above) – Bjørn Goop
2.Mahma Lane (e.Maharjah) – Peter Untersteiner
3.Milady Grace (e.Ready Cash) – Ørjan Kihlstrøm
4.Digital Literacy (e.Super Photo Kosmos) – Rikard N. Skoglund
5.Ninja’s Kiss (e.Zola Boko) – Mattias Djuse
6.Ies Elisabet (e.Super Photo Kosmos) – Carl Johan Jepson
7.Divane Godiva (e.Love You) – Joakim Løvgren
8.Mayfair Amok (e.Scarlet Knight) – Per Lennartsson
9.Ganga Bae (e.Muscle Hill) – Jorma Kontio
10.Global Amazone (e.Uniclove) – Jørgen Westholm
11.Claire di Quattro (e.Scarlet Knight) – Kevin Oscarsson
12.Bansky* (e.Scarlet Knight) – Peter Ingves

Løp 12: Utslagningslopp Derbystoet heat 6, 2140 auto. kl: 22:04

1.Break Through (e.Varenne) – Markus B. Svedberg
2.Dontlooseallmoney (e.Bold Eagle) – Jim Oscarsson
3.Greta Sisu (e.Explosive Matter) – Jorma Kontio
4.Super Sarah (e.Brad de Veluwe) – Erik Adielsson
5.Diana Zet (e.Hard Livin) – Ørjan Kihlstrøm
6.Cleopatra Mystique (e.Up And Quick) – Thomas Uhrberg
7.Loes (e.Up And Quick) – Carl Johan Jepson
8.M.B.S.Pretty Girl (e.Scarlet Knight) – Johan Untersteiner
9.No Limit Queen (e.Trixton) – Bjørn Goop
10.Bring Me Money (e.Bring Me Back) – Stefan Persson
11.Digital Pro (e.Super Photo Kosmos) – Torbjørn Jansson

Løp 5: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 1, 2640 auto. kl:19:30

1.Brake Cooling (e.Scarlet Knight) – Jorma Kontio
2.Fort Knox (e.Muscle Hill) – Bjørn Goop
3.Harper Seabrook – STRØKET
4.Ultion Face (e.Joke Face) – Adrian Kolgjini
5.Cyrano de B. (e.S.Js Caviar) – Per Lennartsson
6.Gigaro Am (e.Scarlet Knight) – Christoffer Eriksson
7.Jareth Boko (e.Explosive Matter) – Thomas Uhrberg
8.Aetos Kronos (e.Bold Eagle) – Magnus A. Djuse
9.Bodybuilder (e.Credit Winner) – Carl Johan Jepson
10.Upstate Face (e.Joke Face) – Lutfi Kolgjini
11.Benjamin S.H. (e.Ken Warkentin) – Ørjan Kihlstrøm
12.Easy Cash (e.Ready Cash) – Rikard N. Skoglund

Løp 6: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 2, 2640 auto. kl:19:52

1.Global Adventure (e.S.Js Caviar) – Erik Adielsson
2.Rotate (e.Scarlet Knight) – Ulf Ohlsson
3.Bugatti Miles (e.Djali Boko) – Per Nordstrøm
4.Oracle Tile* (e.Ready Cash) – Kristian Malmin
5.Conrads Janne (e.Brad de Veluwe) – Bjørn Goop
6.Redneck Woodland (e.Lavec Kronos) – Adrian Kolgjini
7.Go West Young Man (e.Jocose) – Ørjan Kihlstrøm
8.Oscar L.A. (e.Ready Cash) – Joakim Løvgren
9.Usain Tøll (e.Googoo Gaagaa) – Wilhelm Paal
10.Golden Guard (e.Brad de Veluwe) – Jonathan Bardun
11.Enge Eros (e.Love You) – Torbjørn Jansson
12.Brother Bill (e.From Above) – Jorma Kontio

Løp 7: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 3, 2640 auto. kl: 20:15

1.Västerbo Lexington (e.Muscle Mass) – Rikard N. Skoglund
2.M.T. Oscar (e.Yarrah Boko) – Ken Ecce
3.Gazoline Mearas (e.Ready Cash) – Erik Adielsson
4.Ubiquarian Face (e.Joke Face) – Adrian Kolgjini
5.Rackham (e.Love You) – Christoffer Eriksson
6.Digital Crunch (e.Super Photo Kosmos) – Stefan Persson
7.Quick Lane (e.Up And Quick) – Johan Untersteiner
8.Gulfstream Am (e.Trixton) – Marc Elias
9.Exodus Brick (e.Make It Happen) – Jørgen Westholm
10.Bordeaux S. (e.Orlando Vici) – Magnus A. Djuse
11.Juncio Boko (e.Donato Hanover) – Per Lennartsson
12.Don Fanucci Zet (e.Hard Livin) – Ørjan Kihlstrøm

Løp 9: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 4, 2640 auto. kl:21:30

1.Power (e.Googoo Gaagaa) – Per Lennartsson
2.Green Manalishi (e.Muscle Hill) – Ulf Ohlsson
3.Dominic Wibb (e.Bold Eagle) – Adrian Kolgjini
4.Bring Me Bajern (e.S.Js Caviar) – Stefan Persson
5.Cruise (e.Enjoy Lavec) – Bjørn Goop
6.Exclusive Matter (e.Explosive Matter) – Johan Untersteiner
7.Dwayne Zet (e.Muscle Massive) – Ørjan Kihlstrøm
8.Uncle Tøll (e.Beer Summit) – Andre Eklundh
9.Gaylord Am (e.Muscle Hill) – Kristian Lindberg
10.Galantis (e.Zola Boko) – Erik Adielsson
11.Gardner Shaw (e.Ready Cash) – Jørgen Westholm
12.Sweetman (e.Gift Kronos) – Uhrberg T

Løp 10: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 5, 2640 auto. kl:21:23

1.Guzz Mearas (e.Muscles Mass) – Johan Untersteiner
2.Expensive – STRØKET
3.Karat Band (e.Love You) – Åke Lindblom
4.The Gambler (e.S.Js Photo) – Stefan Persson
5.Djokovic – STRØKET
6.Tabasco C.D. (e.Wishing Stone) – Joakim Granlund
7.Mellby Highball (e.Muscle Hill) – Skoglund R N
8.The Bald Eagle (e.Bold Eagle) – Ulf Ohlsson
9.Hail Mary (e.Googoo Gaagaa) – Per Lennartsson
10.Missing Tooma (e.Broadway Hall) – Erik Adielsson
11.Elmo Ice* (e.Gift Kronos) – Ole Johan Østre
12.Upper Face (e.Trixton) – Adrian Kolgjini

Løp 11: Utslagning Svenskt Travderby 2020 heat 6, 2640 auto. kl:21:46

1.Booze (e.Zola Boko) – Kevin Oscarsson
2.Upset Face (e.Joke Face) – Adrian Kolgjini
3.Champ Lane (e.Bold Eagle) – Ørjan Kihlstrøm
4.Strong Heartbeat (e.Maharajah) – Jørgen Westholm
5.Belker (e.Scarlet Knight) – Torbjørn Jansson
6.Lord Horse (e.Lord Capar) – Carl Johan Jepson
7.Gravity Pace (e.Infinitif) – Stefan Persson
8.Taxi Out (e.Scarlet Knight) – Jørgen Sjunnesson
9.Knowledge’em (e.Timoko) – Christoffer Eriksson
10.Mr Marvelous (e.Ready Cash) – Ulf Ohlsson
11.Bythebook (e.Googoo Gaagaa) – Erik Adielsson
12.Global Action (e.Broadway Hall) – Joakim Løvgren

Scarlet Knight 14

Muscle Hill 10

Ready Cash 8

Bold Eagle 6
Love You 6
Trixton 6

Joke Face 5
S.Js Caviar 5
Super Photo Kosmos 5
Up And Quick 5

Googoo Gaagaa 4
Maharajah 4
Zola Boko 4

Brad de Veluve 3
Explosive Matter 3
From Above 3
Muscle Mass 3

Broadway Hall 2
Chocolatier 2
Gift Kronos 2
Going Kronos 2
Hard Livin 2
Muscle Mass 2
Muscle Massive 2
Yarrah Boko 2

Zola Boko
Bring Me Back
Cantab Hall
Classic Photo
Credit Winner
Djali Boko
Donato Hanover
Enjoy Lavec
Fast Photo
Father Patrick
Formula One
Iceland
Infinitif
Jocose
Jobie Tempbest
Ken Warkentin
Lavec Kronos
Lord Capar
Make It Happen
Nu Pagadi
Orlando Vici
S.Js Photo
Timoko
Uniclove
Varenne
Wishing Stone
Yankee Glide
Yield Boko