Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 
SISTE:

HESTER I HESTEMARKEDET: Tekno LykkaKramer ÅsOnewaywindQuickwin,  Above From The HessTroll Sterk SolanLalitas CoktailArverud OdaA Million To OneMillionolgaRonja Siem, Faste Viking, Sol FaksaGrude ToraWiik Stall, Easy Power ME,  Lord CoralBore Stjerna, Zola Classic, Luckpenny Classic,  Fjell FaksenFinal BowMjølner OdaNorvelous Fairytale, Spang Teddy JentaSpang WikblesaSpang DronningaK.L.M. TakemetothemoonWaikiki ManDicentra Dream A.T. Kinglers Viktor,  Ivory B.R. HESTER I HESTEMARKEDET: Tekno LykkaKramer ÅsOnewaywindQuickwin,  Above From The HessTroll Sterk SolanLalitas CoktailArverud OdaA Million To OneMillionolgaRonja SiemFaste Viking, Sol FaksaGrude ToraWiik StallEasy Power MELord CoralBore Stjerna, Zola ClassicLuckpenny ClassicFjell FaksenFinal BowMjølner OdaNorvelous Fairytale, Spang Teddy JentaSpang WikblesaSpang Dronninga, K.L.M. Takemetothemoon,  Waikiki ManDicentra Dream A.T. Kinglers Viktor,  Ivory B.R. NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Tekno LykkaKramer ÅsOnewaywindQuickwin,  Above From The HessTroll Sterk SolanLalitas CoktailArverud OdaA Million To OneMillionolgaRonja SiemFaste VikingSol FaksaGrude ToraWiik StallEasy Power MELord CoralBore Stjerna,  Zola ClassicLuckpenny ClassicFjell FaksenFinal BowMjølner OdaNorvelous Fairytale, Spang Teddy JentaSpang WikblesaSpang DronningaK.L.M. TakemetothemoonWaikiki Man,  Dicentra Dream A.T. Kinglers Viktor,  Ivory B.R.

Startlister V75 Forus lørdag 9.des

Diverse
Del:  

Freia Bonanza (bilde) tar turen til Forus førstkommende lørdag for start i et Hoppeløp med 60.000 kroner til vinneren i V75-3. Trener Stian Eilefsen, naboene og eiere familien Gjerstad og 

kompis Ole Johan Østre kan alle vente spent frem mot helgen. 

Startlistene finner dere her:

Forus Travbane

Startliste - Forus Travbane - 09.12.2017

Løp: 1    (ca. kl. 14:10)

For 3-12-årige høyest 175.000 kr.
2040 m. Autostart.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
Varmblods      Auto V5-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Black Jack Rich Frode Hamre 152.000 1.15,6v 1.14,9a
2040 2 Call the Judge Einar Nedrebø 115.515 1.17,0v 1.14,9a
2040 3 Imperium Bo Rune Wiig 170.877 1.15,9v 1.13,2a
2040 4 Napoleon Coral Svein Ove Wassberg 114.500 1.16,9v 1.15,4a
2040 5 Babycat Tom Erik Solberg 143.480 1.15,9v 1.14,7a
2040 6 Neverending L. Thomas Sverre Karlsen 159.500 1.16,5v 1.14,4a
2040 7 Massive Speed Åsbjørn Tengsareid 151.000 1.15,6v 1.15,1a
2040 8 Baronesse Hooves Jørn Bjaanes 163.500 1.16,7v 1.14,3a
2040 9 Coolmate Eirik Høitomt 126.500 1.16,7v 1.15,9a
2040 10 Zeen av Ekbacka Lars Anvar Kolle 154.424 1.16,2v 1.15,3a
2040 11 John's Boy Geir Gudmestad 141.022 1.17,6v 1.15,0a

Løp: 2    (ca. kl. 14:30)

For 3-15-årige høyest 33.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Kaldblods      Volte V5-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Kleppe Maia Eirik Høitomt 10.000 1.37,2v  
2040 2 Kleppe Elfina Åsbjørn Tengsareid 15.000 1.34,4v  
2040 3 Aure Viking Ole Johan Østre 16.268 1.34,2v  
2040 4 Tysvær Toja Ove Wassberg 2.000 1.36,2v  
2060 5 Vimse Sindre Kenneth Handeland 26.500 1.34,0v 1.34,4a
2060 6 Professor Ø.K. Kjetil Djøseland 20.000 1.31,8v  
2060 7 Kvikk Kuling Eirik Sund 19.500 1.35,6v  

Løp: 3  SPRINTJAKTEN  (ca. kl. 15:00)

SPRINTJAKTEN
For alle 3-12-årige.
1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 395.001 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Varmblods      Volte V5-3     V75-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1600 1 Jag Photo Rune Wiig 334.000 1.15,8v 1.12,8a
1600 2 Sebastian Mølgård Ole Johan Østre 297.609 1.14,4v 1.12,6a
1600 3 Dave Briggs Frode Fladen 379.494 1.16,0v 1.11,8a
1600 4 Aros Line Eirik Høitomt 289.683 1.16,2v 1.12,7a
1620 5 Valokaja Hindø Kjetil Djøseland 1.092.384 1.13,8v 1.11,6a
1620 6 Ridolini Park Pål Buer 763.195 1.13,3v 1.12,4a
1620 7 Deep Sea Dream Svein Ove Wassberg 1.620.000 1.13,0v 1.10,8a
1620 8 Conquestador B.R. Geir Gudmestad 1.013.329 1.14,4v 1.12,0a
1620 9 Soho Erlend Rennesvik 1.682.459 1.14,2v 1.10,1a
1620 10 Riordan Kronos Kristian Malmin 597.676 1.15,3v 1.10,9a
1620 11 Per Amore Gual Geir Mikkelsen 2.525.178 1.11,9v 1.11,7a
1620 12 Rafolo Lars Anvar Kolle 2.188.121 1.13,4v 1.10,4a
1620 13 Photo Lavec Tom Erik Solberg 1.229.977 1.17,2v 1.11,7a
1620 14 Punk Åsbjørn Tengsareid 1.415.138 1.12,9v 1.11,0a
1620 15 Emir La Brousse Magnus Teien Gundersen 1.079.733 1.15,2v 1.11,8a

Løp: 4    (ca. kl. 15:22)

For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
Kaldblods      Volte V5-4     V75-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Møller Viktoria Ole Gaute Gudmestad 52.000 1.30,6v  
2040 2 Skeie Odin Geir Gudmestad 57.000 1.31,3v 1.33,4a
2040 3 Dag Tora Eirik Høitomt 53.500 1.31,8v 1.31,3a
2040 4 Tinas Odin Øystein Tjomsland 54.000 1.31,2v  
2040 5 Jærvsømina Pål Buer 45.000 1.32,2v  
2060 6 Vestpol Il Per Arvid Erga 93.000 1.30,2v 1.30,0a
2060 7 Verdals Svarten Åsbjørn Tengsareid 81.500 1.29,2v 1.30,9a
2060 8 Holene Faks Tom Erga 86.000 1.30,2v 1.31,1a
2060 9 Barka Blesen Odd Storetvedt 75.000 1.30,8v  
2060 10 S.G. Jerv Blesa Ole Johan Østre 80.027 1.30,8v 1.29,2a
2080 11 Bokli Storm Ronny Halvorsen 164.000 1.29,0v 1.27,9a
2080 12 Eldnok Magnus Teien Gundersen 102.500 1.29,5v 1.29,5a
2080 13 Valle Indianna Svein Ove Wassberg 132.000 1.29,3v 1.29,8a
2080 14 Odins Høvding Tom Erik Solberg 179.000 1.27,1v 1.26,8a
2080 15 Frøya Lill Oddvar Mæland 137.000 1.28,2v 1.27,5a

Løp: 5  HOPPELØP  (ca. kl. 15:44)

HOPPELØP
For 3-12-årige hopper høyest 1.000.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Varmblods      Volte V5-5     V75-3     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Lady Toy Star Tom Erik Solberg 105.500 1.17,8v 1.13,8a
2040 2 Stepping For You Pål Buer 120.548 1.17,0v 1.14,0a
2040 3 Trusty Sassy Rune Wiig 140.000 1.17,7v 1.13,5a
2040 4 Escaped Frode Fladen 134.982 1.16,3v 1.14,3a
2040 5 Freia Bonanza Ole Johan Østre 109.409 1.17,9v 1.14,3a
2040 6 St. Florent Decoy Kristian Malmin 128.500 1.17,4v 1.14,8a
2040 7 Lightning Einar Nedrebø 128.000 1.15,9v 1.15,6a
2060 8 Alo Angel Jørn Bjaanes 275.500 1.16,2v 1.14,4a
2060 9 U.F. Andover Again Frode Hamre 247.000 1.16,0v 1.13,1a
2060 10 Donna Donna S.E. Eirik Høitomt 221.190 1.17,2v 1.14,0a
2080 11 Turboline D.K. Lars Anvar Kolle 580.135 1.14,9v 1.12,6a
2080 12 Anazai Øystein Tjomsland 832.500 1.15,0v 1.13,9a
2080 13 Netherlee's Dream Svein Ove Wassberg 962.000 1.14,0v 1.11,5a
2080 14 Lucky Princess Magnus Teien Gundersen 466.000 1.15,2v 1.12,9a
2080 15 Delec Hanover Åsbjørn Tengsareid 409.000 1.15,4v 1.12,7a

Løp: 6  GULLSMED OTTERENS LØP  (ca. kl. 16:06)

GULLSMED OTTERENS LØP
- 3-, 4- OG 5-ÅRINGSLØP
For 3-5-årige høyest 300.000 kr.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 175.001 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Kaldblods      Volte V4-1     V75-4     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Ness Tjo Edel Tom Erik Solberg 72.000 1.32,2v 1.29,3a
2060 2 Neslands Faksen Åsbjørn Tengsareid 122.500 1.29,1v 1.27,1a
2060 3 Lex Odin Eirik Høitomt 127.000 1.27,9v 1.28,2a
2060 4 Godtepåsen Rune Wiig 165.500 1.26,9v 1.26,7a
2060 5 Vertigo Dominant Håkon B. Steine 142.000 1.29,5v 1.28,3a
2060 6 Kleppe Frakken Kjetil Djøseland 116.000 1.28,1v 1.28,8a
2060 7 Todin Odd Storetvedt 150.000 1.28,3v 1.29,1a
2060 8 Solkongen Magnus Teien Gundersen 173.612 1.26,8v 1.26,5a
2080 9 Sylv Svarta Pål Buer 186.000 1.26,2v 1.27,1a
2080 10 Will Teddy Ole Johan Østre 211.000 1.26,8v 1.26,4a
2080 11 Art Miklagard Svein Ove Wassberg 289.500 1.25,6v 1.28,9a
2080 12 Vikson Lars Anvar Kolle 250.000 1.27,5v 1.25,3a
2080 13 Bore Stjerna Jørn Bjaanes 261.500 1.25,9v 1.24,5a

Løp: 7  STAYERLØP  (ca. kl. 16:28)

STAYERLØP
For 3-12-årige høyest 375.000 kr.
2990 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 225.001 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Varmblods      Volte V4-2     V75-5     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2990 1 Adyton Flame Frode Fladen 98.338 1.16,1v 1.14,7a
2990 2 Skyliner Kenneth Handeland 96.000 1.17,9v 1.14,4a
2990 3 Goeie Gozer Åsbjørn Tengsareid 122.798   1.14,7a
3010 4 V.P.'s Victory Geir Mikkelsen 137.500 1.16,5v 1.14,3a
3010 5 Beauregard Magnus Teien Gundersen 217.399 1.15,7v 1.14,1a
3010 6 Bernardo Halbak Pål Buer 196.000 1.16,2v 1.13,6a
3010 7 Intrepid Ibex Tom Erga 198.318 1.16,0v 1.14,1a
3010 8 Dressed for Succes Rune Wiig 191.460 1.15,9v 1.14,3a
3010 9 Darco Lars Anvar Kolle 208.629 1.15,7v 1.14,4a
3010 10 Xante Einar Nedrebø 209.500 1.15,9v 1.14,7a
3030 11 Pantin Eirik Høitomt 305.492 1.14,7v 1.12,8a
3030 12 The Secret Light Tom Erik Solberg 311.421 1.16,0v 1.14,8a
3030 13 Sandsjöns Igor Ole Johan Østre 332.623 1.15,0v 1.14,7a
3030 14 The Trooper Svein Ove Wassberg 246.261 1.17,4v 1.13,3a

Løp: 8  JÆRLØPET  (ca. kl. 16:48)

JÆRLØPET
- 3-4-ÅRINGSLØP - NORSKFØDTE
For 3-4-årige norskfødte 40.000 - 125.000 kr.
2040 m. Autostart.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Varmblods      Auto V4-3     V75-6     DD-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Red Shankly R.S. Geir Mikkelsen 92.000 1.19,6v 1.14,9a
2040 2 St. Raphael Decoy Åsbjørn Tengsareid 123.909 1.18,3v 1.15,1a
2040 3 Silver Wing Lars Anvar Kolle 72.000 1.17,1v 1.14,4a
2040 4 Mr. Malando Kjetil Djøseland 94.500 1.16,8v 1.16,2a
2040 5 Diamond Yankee Pål Buer 79.500 1.15,7v 1.16,6a
2040 6 Mixed Zone Ole Johan Østre 120.500 1.16,2v 1.14,5a
2040 7 Royal Baby Tom Erik Solberg 113.000 1.18,3v 1.14,5a
2040 8 Lonely Warrior Magnus Teien Gundersen 117.000 1.18,2v 1.13,7a
2040 9 Gilbert B.R. Frode Fladen 125.000 1.18,1v 1.15,4a
2040 10 Diablo De Titan Ove Wassberg 45.000 1.17,5v 1.16,6a
2040 11 Normandie Royal Frode Hamre 93.999   1.15,1a
2040 12 Nu Love S.S. Eirik Høitomt 73.000 1.20,0v 1.16,9a

Løp: 9  ADOLF IDSØES ÆRESLØP  (ca. kl. 17:05)

ADOLF IDSØES ÆRESLØP
For alle 3-15-årige.
2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr., 40 m. ved 1.600.001 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Kaldblods      Volte V4-4     V75-7     DD-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2040 1 Tomeld Ø.K. Åsbjørn Tengsareid 878.555 1.22,8v 1.22,7a
2040 2 Tangen Piril Tom Erik Solberg 840.987 1.26,0v 1.24,9a
2040 3 Philip Lyn Anders Andersen 808.150 1.23,9v 1.23,7a
2040 4 Super Gullet Magnus Teien Gundersen 798.187 1.23,5v 1.25,4a
2040 5 Søndre Jerkeld Pål Buer 674.500 1.24,8v 1.24,2a
2040 6 Solør Svarten Geir Gudmestad 841.260 1.23,9v 1.24,1a
2040 7 Spik Mollyn Eirik Høitomt 702.100 1.25,1v 1.23,5a
2040 8 Åspe Viktor Gunleif Tollefsen 644.500 1.24,6v 1.24,0a
2040 9 Lille Jerkeld Ove Wassberg 866.000 1.24,4v 1.23,5a
2060 10 Nyland Rune Wiig 950.000 1.23,5v 1.22,5a
2060 11 Vertigo Bjørn Håkon B. Steine 1.256.000 1.23,5v 1.21,8a
2060 12 Sjø Kongen Øystein Tjomsland 1.011.090 1.24,5v 1.25,3a
2060 13 Lex Lodney Ole Johan Østre 1.528.083 1.22,3v 1.20,4a
2080 14 Ulsrud Tea Svein Ove Wassberg 4.906.554 1.20,9v 1.18,9a
2080 15 Kleppe Slauren Kjetil Djøseland 2.893.624 1.22,0v 1.19,0a

Foto: Trav24.no

Tips en venn