Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 

Startliste Bjerke, søndag 9.juni

Diverse
Del:  

Deep Sea Candy med sine drøyt 200.000 kroner innkjørt er den hesten som foreløpig har tjent

mest penger av de 3-åringene som ble solgt under Klasseløpsauksjonen 2017. Søndag er det klart for Support Justice Æresløp med 200.000 kroner i førstepremie.

Løp: 1  SUPPORT JUSTICE ÆRESLØP - DNTs AUKSJONSLØP  (ca. kl. 13:00)

SUPPORT JUSTICE ÆRESLØP - DNTS AUKSJONSLØP
For 3-årige norskfødte.
2100 m. Autostart.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
DNTs seiersdekken. Gavepremie til eier, trener, kusk, oppasser og oppdretter.
REGLER: Løpet er åpent for hester som er vist i ringen på en av DNTs auksjoner i 2017 og som i tillegg har opprettholdt sin innmeldingsberettigelse i løpet. Avvisning etter eget rangeringssystem hvor det tas hensyn til både startpoeng og grunnlag. Dersom det starterklæres 13-17 hester vil hestene som ikke kommer med få tilbakebetalt et samlet innskudd. Om det starterklæres 18 eller flere hester vil det avvikles et eget trøsteløp (kjøres lørdag 8. juni) i premieskala 300 (ikke V75 løp).
Varmblods      Auto V4-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2100 1 Partyman Geir Flåten 64.000 1.18,2v 1.15,5a
2100 2 Sweet Lins Eirik Høitomt 40.428 1.17,3v  
2100 3 Thai Apollo Adrian Solberg Akselsen 67.380 1.18,0v 1.16,5a
2100 4 Deep Sea Candy Svein Ove Wassberg 202.000 1.18,4v 1.14,8a
2100 5 Man Of Steel Magne Olsen 10.000 1.18,7v 1.17,9a
2100 6 Vittoria B. Roar Hop 24.000 1.18,1v  
2100 7 Sassy Girl Ole Johan Østre 26.000   1.15,8a
2100 8 Lucky Strongman Einar Nedrebø 19.000 1.18,1v 1.16,7a
2100 9 Chinetti Dag-Sveinung Dalen 40.000   1.15,1a
2100 10 Quality Dancer Erlend Rennesvik 49.797 1.16,8v 1.16,1a
2100 11 Four on the Floor Frode Hamre 54.000 1.16,9v 1.15,4a
2100 12 Delicious Me Marius Høitomt 30.428 1.16,9v  

Løp: 2  ENERGIMA CUP  (ca. kl. 13:22)

ENERGIMA CUP
For alle 3-12-årige.
1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Ærespremier og seiersdekken.
De fire beste går videre til finalen, prop 14, med førstepremie 300.000 kr. Ved dødt løp om fjerdeplassen i kvalifiseringen foretas loddtrekning.
Varmblods      Auto V4-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Michelangelo Ås Örjan Kihlström 2.274.247 1.13,0v 1.10,1a
1609 2 Coquin Bebe Jorma Kontio 5.671.649 1.12,5v 1.10,1a
1609 3 Repay Merci Knud Mønster 4.957.274 1.13,2v 1.09,9a
1609 4 Gigant Invalley Gunnar Austevoll 1.425.743 1.20,0v 1.10,2a
1609 5 Tango Negro Wilhelm Paal 3.643.907 1.11,7v 1.10,4a
1609 6 Une Etoile Gar Mario Minopoli jr. 1.370.507 1.11,4v 1.11,4a
1609 7 Cash Okay Erlend Rennesvik 2.821.086 1.13,6v 1.11,0a
1609 8 Forecast Torbjørn Jansson 1.044.304 1.12,9v 1.10,9a
1609 9 Deep Sea Dream Svein Ove Wassberg 2.495.636 1.12,8v 1.10,8a

Løp: 3  ENERGIMA CUP  (ca. kl. 13:44)

ENERGIMA CUP
For alle 3-12-årige.
1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Ærespremier og seiersdekken.
De fire beste går videre til finalen, prop 14, med førstepremie 300.000 kr. Ved dødt løp om fjerdeplassen i kvalifiseringen foretas loddtrekning.
Varmblods      Auto V4-3     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Longcat Hanover Jomar Blekkan 937.182 1.15,4v 1.11,0a
1609 2 Tobacco Torbjørn Jansson 1.186.774 1.13,1v 1.11,3a
1609 3 Donatomite Frode Hamre 2.274.511 1.13,3v 1.09,1a
1609 4 Volare de Lou Robin Bakker 3.556.380 1.13,3v 1.12,3a
1609 5 The Last Ticket Dag-Sveinung Dalen 1.616.933 1.12,6v 1.11,2a
1609 6 Testimonial Ok Jorma Kontio 4.672.278 1.13,2v 1.11,4a
1609 7 Whitehouse Express Örjan Kihlström 2.081.401 1.14,8v 1.10,5a
1609 8 Elian Web Janne Soronen 4.808.396 1.14,6v 1.10,2a
1609 9 Photo Lavec Tom Erik Solberg 1.814.678 1.14,1v 1.10,4a

Løp: 4  KINGSRØD TRADING MONTÉLØP  (ca. kl. 14:04)

MONTÉLØP - KINGSRØD TRADING MONTÉLØP
For alle 4-12-årige.
1609 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
Ærespremier og seiersdekken.
Vinnerne av kvalifiseringsløpene på Jägersro 6. april, Åby 27. april, Charlottenlund 12. mai, Bjerke 22. mai og Halmstad 27. mai er kvalifiserte for finalen. Ved dødt løp om seieren i kvalifiseringsløpet er begge hestene kvalifiserte til finalen. Vinneren av Kingsrød Trading montéløp er kvalifisert til Åby Nordic monté Trophy på Åby torsdag 27. juni. Førstepremien i løpet er 300.000 SEK. Rytter som ev. skal ri på Åby må ha ridd minst 25 løp siste fem år eller 5 løp siste to år.
Varmblods      Auto V4-4     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Next Game Amanda Robertsen 290.733 1.17,9v 1.13,1a
1609 2 Ramona's Fighter Louise Vebostad Trudvang 1.065.806 1.14,1v 1.12,4a
1609 3 Be Mine De Houelle Marie Bacsich 4.899.808 1.11,8v 1.09,8a
1609 4 Supreme Court Julia Andersson 795.890 1.22,0v 1.12,5a
1609 5 Ready Eddie Helene Kolle 1.161.095 1.13,9v 1.12,4a
1609 6 Bonnies Celebrity Tova Bengtsson 900.504 1.14,2v 1.12,3a
1609 7 Versus As Michelle Mønster 1.175.424 1.12,3v 1.11,8a
1609 8 Radieux Kristine Kvasnes 3.581.691 1.11,9v 1.10,5a
1609 9 Aigle Jenilou Jonathan Carre 3.451.452 1.12,8v 1.11,3a
1609 10 Etna B.R. Anita Valstad Hagmann 648.877 1.14,1v 1.12,0a

Løp: 5  NOKAS STAYERLØP  (ca. kl. 15:00)

NOKAS STAYERLØP
For alle 3-12-årige.
3140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 450.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
Ærespremier og seiersdekken.
Serien kjøres i tillegg på Charlottenlund 12. mai, Halmstad 4. juli og Jägersro 30. juli. Finalen kjøres på Åby 10. august. Poeng som følgende: 25-15-10-8-6, samt 4 poeng til øvrige fullførte. Det gis ingen poeng til diskvalifiserte hester. Ved dødt løp om plassene 1-5 tildeles begge hestene poeng for den plassering de får. Hester som starter i tre eller flere løp får dobbelt med poeng. Ved samme poeng etter de fire forsøkene gjelder best plassering. Deretter loddtrekning. Vinneren av serien er kvalifiserte for finalen (Åby Stora Pris) på Åby lørdag 10. august. Førstepremien i finalen (Åby Stora Pris) er 2.000.000 SEK. Vinneren av serien får velge startspor først.
Varmblods      Volte V75-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
3140 1 Captain Morgan Åsbjørn Tengsareid 318.490 1.16,1v 1.14,6a
3140 2 Outstanding O. Pål Buer 427.474 1.14,0v 1.13,4a
3140 3 Red Bar Ole Johan Østre 430.796 1.18,9v 1.12,9a
3140 4 Soros Kronos Hans Chr. Holm 331.749 1.14,7v 1.14,1a
3140 5 Bear Hope Bjørn Goop 419.313 1.13,8v 1.12,8a
3140 6 Bleeding Heart Lars Anvar Kolle 350.500 1.15,8v 1.14,5a
3160 7 Whatsoflying S.S. Vidar Tjomsland 751.500 1.13,5v 1.12,7a
3160 8 Double Spin Eirik Høitomt 503.491 1.15,0v 1.13,2a
3160 9 N.Y. Coeur de Soleil Magnus Teien Gundersen 795.267 1.16,4v 1.10,2a
3160 10 Volocity de Vie Jorma Kontio 967.117 1.13,9v 1.13,1a
3160 11 Stud Muffin Flemming Jensen 642.404 1.14,3v 1.12,3a
3180 12 Blumberg Delo Rick Ebbinge 1.371.986 1.14,9v 1.13,3a
3180 13 Ochongo Face Ulf Ohlsson 1.998.846 1.13,2v 1.11,9a

Løp: 6  GJENSIDIGE 4-ÅRINGSELITE  (ca. kl. 15:22)

GJENSIDIGE 4-ÅRINGSELITE
Varmblods      Auto V75-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Patent Leather Frode Hamre 2.191.613   1.09,1a
1609 2 Samo Different Day Bjørn Goop 2.842.389   1.09,6a
1609 3 L.A.'s Magic Moment Magnus Teien Gundersen 203.000 1.16,2v 1.14,6a
1609 4 Night Rhythm Ulf Ohlsson 764.169   1.10,4a
1609 5 Zelig Kronos Pietro Gubellini 717.143 1.15,0v 1.11,2a
1609 6 Mister F Daag Robin Bakker 2.935.806 1.13,5v 1.12,3a
1609 7 Missle Hill Örjan Kihlström 1.622.763   1.09,2a
1609 8 Park View Tom Erik Solberg 354.108 1.15,5v 1.11,7a

Løp: 7  ENERGIMA CUP - FINALE  (ca. kl. 15:44)

ENERGIMA CUP - FINALE
Varmblods      Auto  
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto

Løp: 8  POSTNORD STRÅLFORS LØPET  (ca. kl. 16:06)

POSTNORD STRÅLFORS LØPET
Varmblods      Auto V75-3     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2100 1 Racing Ribb Adrian Kolgjini 370.416 1.13,5v 1.12,8a
2100 2 Mellby Frodo Kristian Malmin 357.504 1.15,8v 1.11,3a
2100 3 Zalie Gar Rene Legati 466.219   1.10,8a
2100 4 Ofelia O.E. Peter Untersteiner 436.746 1.15,2v 1.13,2a
2100 5 Down And Dirty Lars Anvar Kolle 336.928 1.17,3v 1.12,2a
2100 6 Humble Hill Frode Hamre 449.197 1.14,7v 1.12,7a
2100 7 Beyblade Flemming Jensen 441.713 1.16,4v 1.12,2a
2100 8 Listas Manboy Knud Mønster 400.544 1.14,2v 1.12,0a
2100 9 Creek's Survivor Bjørn Garberg 388.000 1.14,6v 1.11,7a
2100 10 L'amour Bonanza Sven Olav Weberg 438.343 1.16,1v 1.13,5a
2100 11 Tiger Hill Diamant Steen Juul 332.900 1.15,4v 1.12,2a
2100 12 Rajah Silvio Bjørn Goop 459.869 1.14,3v 1.11,8a

Løp: 9  ALM SVARTENS ÆRESLØP  (ca. kl. 16:28)

ALM SVARTENS ÆRESLØP
Kaldblods N/SV/FI      Auto V75-4     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Ådne Odin Veronika Bugge 1.247.754 1.22,4v 1.21,0a
1609 2 Smedheim Solan Rikard N. Skoglund 3.404.248 1.23,0v 1.19,7a
1609 3 Polara Antti Tupamäki 4.071.903 1.25,6v 1.19,0a
1609 4 Hellin Faxen Olav Mikkelborg 2.316.732 1.23,3v 1.20,5a
1609 5 Valle Mattis Magnus Teien Gundersen 1.216.718 1.21,4v 1.20,8a
1609 6 Roli Eld Vidar Hop 1.775.214 1.23,3v 1.20,5a
1609 7 Odd Herakles Adrian Solberg Akselsen 4.478.883 1.20,8v 1.18,8a
1609 8 Josveis Jorma Kontio 2.234.023 1.23,0v 1.20,6a
1609 9 Ulsrud Tea Svein Ove Wassberg 6.769.117 1.20,9v 1.18,9a
1609 10 Torpa Nicklas Odd Arne Sagholen 1.097.148 1.22,6v 1.21,8a

Løp: 10  AKERSHUS TRAKTORS HOPPELØP  (ca. kl. 16:50)

AKERSHUS TRAKTORS HOPPELØP
Varmblods      Auto V5-1     V75-5     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Umaticaya Magnus Teien Gundersen 1.131.170 1.15,7v 1.10,2a
1609 2 Calina Frode Hamre 2.357.640 1.17,6v 1.11,5a
1609 3 Peace Of Mind I.T. Jorma Kontio 6.044.974   1.09,7a
1609 4 Elite du Ruel Franck Anne 3.837.807 1.11,7v 1.10,3a
1609 5 Ultra Bright Fredrik Persson 3.643.048 1.13,5v 1.10,0a
1609 6 Gina Schermer Rick Ebbinge 909.458   1.10,5a
1609 7 Shadow Gar Pietro Gubellini 4.813.256 1.12,4v 1.09,1a
1609 8 Odessa Celeber Örjan Kihlström 1.007.394 1.13,8v 1.11,2a
1609 9 Madelen L.T.C. Eirik Høitomt 1.335.187 1.13,7v 1.10,4a
1609 10 Viscarda Jet Bjørn Goop 2.416.154 1.15,1v 1.10,2a
1609 11 Hillary Queen Robin Bakker 738.160 1.14,8v 1.12,0a
1609 12 Normandie Royal Tom Erik Solberg 1.439.724 1.15,5v 1.11,0a

Løp: 11  FINN TACK EUROPAMATCH  (ca. kl. 17:15)

FINN TACK EUROPAMATCH
Varmblods      Auto V5-2     V75-6     DD-1     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2100 1 Elvis d'Evron Olivier Raffin 1.394.934 1.13,5v 1.12,4a
2100 2 Alcoy Christophe Martens 2.488.555 1.12,8v 1.10,5a
2100 3 Casino Gardenia Knud Mønster 513.797 1.15,3v 1.12,9a
2100 4 Dibaba Torbjørn Jansson 4.132.484 1.14,4v 1.11,4a
2100 5 Hard Times Ulf Ohlsson 2.470.165 1.14,2v 1.11,7a
2100 6 Heart of Steel Peter Untersteiner 1.448.003 1.13,5v 1.10,2a
2100 7 Hambo Transs R. Rick Ebbinge 1.075.887 1.13,1v 1.12,2a
2100 8 Vainqueur R.P. Bjørn Goop 2.991.571 1.13,3v 1.10,5a
2100 9 Vincero' Gar Jorma Kontio 807.216 1.11,6v 1.11,6a
2100 10 Tsunami Diamant Robin Bakker 2.228.081 1.16,2v 1.11,4a
2100 11 Speedy Face Adrian Kolgjini 1.607.854 1.14,1v 1.12,2a

Løp: 12  TIPSTER OSLO GRAND PRIX  (ca. kl. 17:45)

TIPSTER OSLO GRAND PRIX
Varmblods      Auto V5-3     V75-7     DD-2     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2100 1 Slide So Easy Flemming Jensen 2.830.709 1.12,8v 1.10,4a
2100 2 Perfect Spirit Örjan Kihlström 9.275.183 1.12,0v 1.09,2a
2100 3 Ringostarr Treb Wilhelm Paal 12.825.163 1.11,6v 1.08,2a
2100 4 Vitruvio Jorma Kontio 8.487.837   1.10,4a
2100 5 Bahia Quesnot Junior Guelpa 5.915.019 1.11,7v 1.09,0a
2100 6 Gretzky B.R. Magnus Teien Gundersen 2.880.491 1.17,2v 1.11,3a
2100 7 Valokaja Hindø Christophe Martens 3.672.740 1.12,2v 1.11,0a
2100 8 Uza Josselyn Gabriele Gelormini 10.540.385 1.12,2v 1.09,0a
2100 9 Nadal Broline Bjørn Goop 5.889.253 1.14,5v 1.09,1a
2100 10 Looking Superb Jomar Blekkan 5.292.558 1.11,7v 1.10,4a

Løp: 13  YESBOX-LØPET  (ca. kl. 18:15)

YESBOX-LØPET
Varmblods      Auto V5-4     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
1609 1 Reigning Moni Örjan Kihlström 827.752   1.10,1a
1609 2 Divided By Zero Wilhelm Paal 778.501 1.14,8v 1.12,4a
1609 3 Gustafson Rick Ebbinge 851.429 1.14,1v 1.12,0a
1609 4 Hierro Boko Ulf Ohlsson 649.647 1.13,0v 1.11,2a
1609 5 Ulisse Kronos Svein Ove Wassberg 631.882 1.13,8v 1.12,1a
1609 6 Hawking Lars Anvar Kolle 765.401 1.14,7v 1.13,0a
1609 7 Counterfeightr Erlend Rennesvik 692.803 1.14,1v 1.12,3a
1609 8 Avery Eirik Høitomt 633.607 1.14,8v 1.12,2a
1609 9 Hooters USA Bjørn Goop 804.727   1.12,0a
1609 10 M.T.Kingofthehill Kristian Malmin 682.324 1.13,0v 1.12,1a
1609 11 Joe Hoo Lee Lars Fredrik Kolle 716.082 1.15,0v 1.10,8a
1609 12 Wonderboy Steen Juul 773.059 1.14,3v 1.11,0a

Løp: 14  UTLEIESENTERETS 4-ÅRINGSLØP  (ca. kl. 18:35)

UTLEIESENTERETS 4-ÅRINGSLØP
Varmblods      Auto V5-5     
Dist. Nr Hestens navn Kusk Inntjent Volt Auto
2100 1 Zante Grif Robin Bakker 146.789   1.12,5a
2100 2 Darlington Steen Juul 121.709 1.15,3v 1.14,3a
2100 3 Zenone Bar Mario Minopoli jr. 180.529   1.14,6a
2100 4 S.G.Flying Diaval Örjan Kihlström 190.942 1.16,1v 1.13,8a
2100 5 Ithinkiama Genius Eirik Høitomt 161.000 1.17,4v 1.14,4a
2100 6 Fidji Rags Noralf P. Brækken 179.707 1.16,1v 1.15,5a
2100 7 Broad Vision Frode Hamre 168.000 1.19,6v 1.14,3a
2100 8 Delicious Ice Peter Untersteiner 191.320 1.14,8v 1.14,8a
2100 9 Iglesias Boshoeve Bjørn Goop 181.010 1.16,7v 1.12,4a
2100 10 Abrakadabra Åsbjørn Tengsareid 116.007 1.16,2v 1.14,9a
2100 11 Dimoko Merci Herman R. Tvedt 142.000 1.17,0v 1.16,9a
2100 12 Noble Tile Kristian Malmin 187.000 1.18,1v 1.14,3a

Foto: Trav24.no

Tips en venn