Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 
SISTE:

NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Carte CachetLoving LilySåstad StjernenJuni MoleFemale BrosBokli RappBleke HøvdingOriaTroja FaceUmoko's Dream G.M. MillrebelSancus SoxPullert Trykkvogn, Boynton, PicassoJambalaya OPlas TegGrude ElleGoliath B.R. Utopia ZafirahKolnes Jærvinnen, Kolnes ToreLittlemissunshineFlirtin SuperbSpecial EditionStella NovaSuper Orlando, Flytman, Joshua BR, Jeriko BR, Jarreau BR, Jane BR, Jocelyn BR, Janeth BR, Jaipur BR, Jeanie BR, Jozefina BR, Jackie BR, Jacy BR NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Carte CachetLoving LilySåstad StjernenJuni MoleFemale BrosBokli RappBleke HøvdingOriaTroja FaceUmoko's Dream G.M. MillrebelSancus SoxPullert Trykkvogn, Boynton, Picasso, Jambalaya O, Plas TegGrude Elle Goliath B.R.  Utopia ZafirahKolnes JærvinnenKolnes ToreLittlemissunshineFlirtin SuperbSpecial EditionStella NovaSuper OrlandoFlytmanJoshua BRJeriko BRJarreau BRJane BRJocelyn BRJaneth BRJaipur BRJeanie BRJozefina BRJackie BRJacy BR NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Carte CachetLoving LilySåstad StjernenJuni MoleFemale BrosBokli RappBleke HøvdingOriaTroja FaceUmoko's Dream G.M.  MillrebelSancus SoxPullert Trykkvogn,  Boynton, PicassoJambalaya O, Plas Teg Grude ElleGoliath B.R.  Utopia ZafirahKolnes JærvinnenKolnes ToreLittlemissunshineFlirtin SuperbSpecial EditionStella NovaSuper OrlandoFlytmanJoshua BRJeriko BRJarreau BRJane BRJocelyn BRJaneth BRJaipur BRJeanie BRJozefina BRJackie BRJacy BR

Norsk duell på Vincennes søndag

Utland
Del:  

Førstkommende søndag er det klart for Prix de France på Vincennes med kanoner som Bold Eagle, Propulsion og Belina Josselyn på startstreken. Samme dag møtes også Cash Okay (bilde) og Thai Goodwill i Prix de Chambord. 

Startlistene finner dere her. 

Prix de France, 2100 auto. 
1.Traders - Y. Lebourgeois 
2.Anna Mix - P. Vercruysse 
3.Belina Josselyn - J.M. Bazire
4.Propulsion - Ø. Kihlström 
5.Timone Ek - E. Bellei 
6.Wild Honey - B. Goop
7.Billie de Montfort - D. Thomain
8.Bold Eagle - F. Nivard
9.Booster Winner - J.P. Monclin
10.Val Royal - C. J. Bigeon
11.Call Me Keeper - D. Redén
12.Briac Dark - M. Abrivard
13.Uza Josselyn - A. Abrivard 
14.Vivid Wise As - E. Raffin
15.Ringostarr Treb - G. Gelormini 

Prix de Chambord, 2100 auto

1.Carlo de Carsi - J.M. Bazire
2.Aron The Baron - B. Goop 
3.Creation - F. Nivard
4.Chepe de Sation - D. Thomain
5.CHameuse Royal - M. Abrivard
6.Coach Franbleu - L. Giunoiseau
7.Thai Goodwill - Ø. Khilstrøm
8.Titty Jepson - A. Abrivard
9.Cahs Okay - O. Raffin
10.Zoko Lane - G. Gelormini
11.Tobias del Ronco - E. Bellei 

Tips en venn