Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 

Derbykvaler på søndag

Utland
Del:  

Førstkommende søndag er det klart for kvalifiseringer til Svensk Kaldblodsderby og Hoppederby. Som vanlig valfarter norske ekvipasjer nordover til Østersund på 

denne dagen og svært ofte tar de helt respektløs for seg hos våre naboer. Ikke siden 2011 når Månaprinsen AM vant sitt Derby har det blitt hjemmeseier i åpen klasse. 

I år er de godt forspent med det som kanskje blir favorittduoen i Tand Krafft (bilde) og Järvsö Pegasus. 

Kval Svensk Kaldblodsderby

Lopp 2. V4-2. Auto. 2140:

1 Bol Brage* - Mjölneröd J R
2 Pyrmo - Lundahl M
3 Hägern T.H. - Kihlström Ö
4 Tand Kraft - Persson J-O
5 Rofstad Odin* - Garberg B 
6 Sjö Vinn* - Eriksson U
7 Bol Odin* - Ohlsson U
8 Tyri Loke* - Flåten G
9 Bonaldo - Blekkan J 

Lopp 4. V4-4 LD-2. Auto. 2140:

1 Brenne Brakar* - Bergh R
2 Valle Storm* - Eriksson U
3 Spydomann Ö.K.* - Blekkan J
4 Eikfaksen* - Tjomsland V
5 Järvsö Pegasus - Kihlström Ö
6 Horgen Lynet* - Gundersen G V
7 Björlifanner - Ohlsson U
8 Emil Mollyn* - Tengsareid Å
9 Björnemyr Dennis* - Mjölneröd J R 

Lopp 6. V5-1. Auto. 2140:

1 B.W.Sture - Eriksson U
2 Will Prinsen* - Gundersen G V
3 Tangen Björn* - Kihlström Ö
4 Tåga Kongen - Åberg J-O
5 Lex Odin* - Tengsareid Å
6 Langlands Odin* - Tjomsland V
7 Bokli Teddy* - Blekkan J
8 Järvsöodin - Ohlsson U 

Kval Svensk Kaldblods Hoppederby

Lopp 8. V5-3. Auto. 2140:

1 K.A.Rolina - Larsson C-I
2 Järvsö Irene - Ohlsson U
3 Fäbodjäntan - Åberg J-O
4 Aine G.L.* - Mjölneröd J R
5 Rus Can - Eriksson U
6 Orrskruttan - Skoglund R N
7 Uggla i Mossen - Kihlström Ö
8 Söstra Stöen* - Tengsareid Å
9 Teknologika* - Flåten G
10 Lygna Lotte* - Gundersen G V 

Lopp 10. V5-5 V3-2. Auto. 2140:

1 Viggjerva* - Mjöen T
2 Granetta - Jonsson J
3 Eigelands Helga* - Flåten G
4 Kaksi Can - Åkerlund K
5 Kajsa Karma - Larsson C-I
6 Sirifaxa - Ohlsson U
7 Väskinge Mia - Skoglund R
8 Brenne Blissi* - Kihlström Ö
9 Järvsöjerka - Björk J
10 Minessa - Persson J-O 

Foto: Trav24.no

Tips en venn